AktualnościO nasKoty w hodowliKoty w nowych domachWOLNE KOCIĘTAKsięga gościGaleriaO rasiePoradyKontaktLinkiPoprzednie mioty
 


Projekt MaWi A.I. 2010

Aktualności

                                     
KOCIĘTA

Kochani, zapraszamy do zakładki WOLNE KOCIĘTA, która została zaktualizowana. Na nowy dom czeka koteczka Betty z miotu B1, kocurek niebieski Chico z miotu C2 oraz 5 maluchów z miotu D1, są w pięknych kolorach - zobaczcie koniecznie!


 
Kocięta po Belli

Oczekujemy drugiego miotu Belli. Nasza Championka była na randce z kocurkiem Baccardi z hodowli Apogeum. Już niebawem spodziewamy sie kociaków. Będzie to wyjatkowy miot bowiem pierwszy raz w naszej hodowli urodzą się kotki szylkretki. Trzymajcie kciuki !!


 
Bella na wystawie w Sopocie

Bella prezentowała się 30.07 na wystawie w Sopocie i wróciła z niej z drugiem certyfikatem na tytuł International Champion oraz została wybrana najlepszym niebieskim brytyjczykiem wystawy. W karcie oceny jedynym przymiotnikiem jest "doskonałe", a sędzia był zachwycony jej futrem. Jesteśmy bardzo dumni!


 

W hodowli czas rozstań, większość maluszków opuściła nas i teraz cieszy nowe rodziny. Jednak 6 przystojnych kocurków wciąż szuka nowych ludzi.

Yasiek, Yurek i Yuppie - lilowe pointy po Hanucie i Filemonie

Xia i Xenos - pointy - dzieci Hannah i Yuriego

dla fanów klasyki - Zoe i Zippo - lilaki po cudownej mamie Qubie

Kocurki są już gotowe na zmianę domu. Wkrótce nowe zdjęcia!


 
Kociakowy zawrót głowy

W hodowli kociakowy zawrót głowy. Mamy cztery mioty :)

MIOT X ur. 10.04.2017 po CH Hannah Bell Arden*SK i IC Yuri Estibri*PL - 4 maluchy point

MIOT Y ur. 11.04.2017 po CH Hanuta FaBriCat*PL i GIC Filemon Srebrny Pył*PL - 7 maluchów point

MIOT Z ur 12.04.2017 po Quba Aluona*LT i GIC Filemon Srebrny Pył*PL - 5 maluchów - 2 niebieskie, 3 - liliowe

MIOT A1 po CH Infinity Joy of Life*SK i GIC Filemon Srebrny Pył*PL - 4 maluchy point

Zapraszam do rezerwacji


 
MIOT X

10.04.2017 przywitaliśmy na świecie 4 dzieci Hannah oraz Yuriego z hodowli British Home*PL. Mamy dwie dziewczynki i dwóch chłopców, kolory określimy niebawem :)


 
Planowane mioty

Kochani! Już niedługo w FaBriCat będzie prawdziwe oblężenie! Nasze 4 kotki po udanych randkach z kawalerami spodziwają się maluchów!

CH Hannah Bell Arden*SK & IC(WCF)CH(FIFe) Yuri EstiBri*PL z hodowli British Home*PL

- kociaki jakich jeszcze nie było, bo ze srebrem :)

CH Infinity Joy of Life*S, CH Hanuta FaBriCat*PL oraz Quba Aluona*LT randkowały z GIC Filemon Srebrny Pył*PL z hodowli Bricatsfamily*PL

Mioty zapowiadają się niezwykle interesująco, nie możemy się doczekać! Zapraszamy do rezerwacji maluchów :)


 
Wolne kocięta

Na nowych ludzi wciąż czekają 3 maluchy z miotu W (ur. 20.11.2016) kotka liliowa, płowa oraz czarna :)

Co więcej na randce u przystojnego kawalera jest Hania, trzymajcie kciuki! Z tego połączenia urodzić się mogą maluchy jakich w hodowli jeszcze nie było :)


 
Sukcesy na wystawie w Gdańsku


Z przyjemnością chwalimy się sukcesami naszych kotów na gdańskiej wystawie. W sobotę prezentowały się 4 koty, w niedzielę 3.

CH Hannah Bell Arden*SK: Ex 1, CACIB, NOM BIS (tylko sobota)

CH Hanuta FaBriCat*PL 2x Ex 1, CACIB

Quba Aluona*LT: Ex 3, Ex 2

IC Avari FaBriCat*PL: 2x Ex 1, CAP, NOM BIS, BOS

Oznacza to, że Avar został najlepszym kocurem kastratem III kategorii!
Gościom dziękujemy za odwiedziny, a sąsiadom z klatek obok za miłe towarzystwo. Do zobaczenia :)


 
Dostępne kociaki

W hodowli na swoich nowych ludzi wciąż czeka kocurek Vader oraz 3 koteczki z miotu W. Istnieje również możliwość adopcji kocurka z miotu R - Roya. Więcej informacji w zakładce KOCIĘTA.


 
Wystawa w Gdańsku

W dniach 28-29.01.2017 pojawimy się z naszymi kotami na wystawie w Technikum Łączności w Gdańsku. Zapraszamy do odwiedzin :) plakat v3


 
Lily szuka nowego domu !Czekoladowa koteczka Lily szuka kochajacego domu.
Lily jest juz zaszczepiona, odrobaczona  i od 20. 06 bedzie gotowa na przeprowadzke do Nowych Wlascicieli.
Koteczka jest ogromnym mruczacym pieszczochem ! :-)


 
Wolne kociaki szukają nowych domów !

Kocięta z miotów "G" oraz "H" rosną w siłę.  Niebawem skończą dwa miesiące. Wszystkie koty są bardzo żywe i towarzyskie. Biegają po mieszkaniu jak małe iskierki , wszędzie ich pełno, kto nas odwiedzał, ten wie o czym mowa :-) Odbiór kociąt możliwy w lipcu. Po wiecej zdjęć zapraszam na fun page'a hodowli - jest ich ta całe mnóstwo - link powyżej.


 
Sukcesy na wystawie w Starogadzie !


W zeszły weekend 24-25 maja gościliśmy na wystawie w Starogardzie Gdańskim. Był to wielki debiut dla naszych trzech kotek oraz kolejna wystawa dla zaprawionego w bojach Avarika. Wystawa okazała się wielkim sukcesem - wszystkie koty otrzymały w obydwa dni ocenę doskonałą EX z najwyższą notą, ponadto  Hannah otrzymała NOM BIS ! Oby tak dalej ! 
Narodziny miotu "G"

Tydzień temu - 11.04 urodził się miot 'G".
Rodzicami zostali Ever Nice Fulfilled Dream oraz IC J.J. von Uedem's Dreamcats*DE vel Rudi. Kociaki mają się świetnie, powoli otwierają oczka.  Czworaczki są bardzo duże -wręcz rekordowe- wagi urodzeniowe ponad 130 gram !


 
Wolne kociaki !

Mamy jeszcze wolne kocięta gotowe do odbioru.
Z miotu "E" czarny kocurek oraz cztery colourpointy z miotu"F". Możliwość rezerwacji i odbioru przed samymi Świętami lub po Nowym Roku.


 
Wolne kocięta gotowe do odbioru.

Mamy wolne kocięta z miotów "E" oraz "F".
Kociaki skończyły właśnie 3 miesiące.
Są w pełni samodzielne i gotowe do zamieszkania w nowym domu. Wolne są dwa kocurki niebieski i czarny oraz kocięta colourpoint. W najbliższą niedziele będzie można zobaczyć cała gromadkę na żywo na Pokazie Kotów Gdyni - 27.10 . Lokalizacja: Centrum Kultury Franciszkańskiej -/dawny dolny kościół/ ul.Ujejskiego 40.Godziny: 11:00 - 16:00. Serdecznie zapraszamy !


 
Narodziny miotu "E" i "F"

Z wielką przyjemnością mogę poinformować, że 12.07.2013 przyszedł na świat miot "E" - cztery  grubiutkie kocurki w kolorach niebieski,liliowy oraz czarny.Kilka dni później - 15.07 narodził się dłuuuugo wyczekiwany miot pointów "F"  po Ever Nice. Zarówno kociaki jak i ich mamy mają się bardzo dobrze. Na bieżąco nowe zdjęcia na funpage'u hodowli. Zapraszam do podglądania :-)


 


 
MAMY KOCIĘTA !

Z wielką przyjemnością mogę poinformować, że 1 listopada na świat przyszedł Miot D. Trzy koteczki i dwa kocurki. Pięcioraczki i ich mama mają się świetnie i rosną w oczach. Więcej informacji w zakładce "Kocięta" - > "Miot D". Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Kilka nowych zdjęć w Galerii, a całe mnóstwo na naszej stronie na Facebooku - zapraszamy  :-)

Hodowla FaBriCat.


 
Nowy adres strony i adres e-mail

Od zeszłego miesiąca z przyczyn technicznych i od nas niestety niezależnych funkcjonujemy pod nowym adresem : www.koty-brytyjskie.com oraz mamy nowy adres e-mail: fabricat@koty-brytyjskie.com.

Hodowla FaBriCat.


 
Plany


Planujemy kociaki - do odbioru w grudniu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Hodowla FaBriCat.


 
Wolna koteczka

Mamy jeszcze jedna wolną koteczkę - Cookie.
Miot "C" ma już 12 tygodni. Na filmiku Chilly :-)


 
Kociaki z miotu "C" zaczeły trzeci tydzień

Krótki filmik  z pierwszych zabaw  :)


 
Nowe zdjęcia

W Galeriach naszych kotów zostały dodane nowe zdjęcia,
ponadto kilka nowych fotek w Galerii Głównej.
Załączam również filmik z miotem C, który obecnie ma nieco ponad tydzień  :-) 
Mamy kocięta !

Z WIELKĄ przyjemnością mogę poinformować, że 02.02.12 przyszły na świat kocięta z MIOTU "C".
Niebieska koteczka i kocurek oraz śliczna koteczka w kolorze czarnym. Wagi urodzeniowe kociaków to  kolejno 94,106 i 114 gramy - są bardzo zadowalające szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że mama jest dość drobna.
Cała kocia rodzina ma się dobrze, z dnia na dzień przybierają na wadze. Zachęcamy do oglądania Galerii oraz naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco będą dodawane zdjęcia całej trójki.

Hodowla FaBriCat.


 
Życzenia Świąteczne

Wszystkim Gościom, sympatykom kotów i nie tylko pragniemy życzyć Wesołych Świat, w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz duuuuużo mruczenia w nadchodzącym Nowym  Roku. P.S Mam nadzieję, że Wasze choinki wytrzymają do Wigilii w starciu z kotami  :-) Hodowla FaBriCat.


 
Wystawa Lysá nad Labem


W zeszły weekend - 26-27.11.2011 byliśmy na wystawie w Czechach - w mieście Lysá nad Labem. Nasze koty wypadły bardzo dobrze - Borówka ocena V1 x2, Avari Ex1 CACIB x2. Jestem bardzo zadowolona :)

                                        Hodowla FaBriCat


 
Avari Championem !

Na wystawie w Bydgoszczy nasz kocurek otrzymał po raz trzeci ocenę Ex1 CAC co oznacza, że został oficjalnie Championem.  To bardzo dobra wiadomość może już niebawem zawalczymy o kolejny wyższy tytuł - Interchampion  :)Hodowla FaBriCat.


 
HAPPY BIRTHDAY !!

Dziś wszystkie dzidziusie z miotu A kończą ROCZEK !
W związku z tym życzę im Wszystkiego Najlepszego w kocim życiu a właścicielom wiele radości z pociech i duuuuuuuuużo mruczenia  :)))Hodowla FaBriCat


 
SUKCESY AVARIKA NA WYSTAWIE W SOPOCIE

'Lekko" spóźniona informacja - ale podobno lepiej późno niż wcale. Na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Spocie w dniach 2-3.07.2011 nasz kocurek Avari FaBriCat*PL miał swój debiut wystawowy- jak się okazało bardzo udany.
Dwukrotnie otrzymał najwyższa ocenę Ex1 zdobywając dwa certyfikaty CAC ! Cieszę się bardzo i już trzymam kciuki za Wystawę w Bydgoszczy  :)


(na zdjęciu z Pauliną z hodowli PolaBri) 
Miot "B" NAJŁADNIEJSZYM miotem pokazu w Malborku ! :)

Na I Pokazie Kotów Rasowych w Malborku nasze tygrysy zdobyły Puchar za  "Najładniejszy miot" ! Było bardzo miło, dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas :)

 Hodowla FaBriCat


 
MAMY KOCIĘTA !

Zostały jeszcze dwa wolne kocurki - zapraszamy do zakładki " Kocięta"


 
NOWY MIOT B

Miot B to cztery kocurki :
Batis, Boston,Bugatti i Baloo.
Obecnie maja niecałe 2 tygodnie i niebawem wszystkie otworzą oczka. Całe męskie towarzystwo w ekspresowym tempie przybiera na wadze, zapowiadają się na piękne brytki. Nowe zdjęcia wkrótce :)

Hodowla FaBriCat.


                             


 
Nowe zdjęcia.

W zakładce " Koty w hodowli" zostały dodane nowe zdjęcia naszych dorosłych i tych prawie dorosłych  ogonków.
Serdecznie zapraszam do oglądania GALERII każdego z nich!

Hodowla FaBriCat.


 
Nasza Kotka została mamą !

Miło mi poinformować, że 19 kwietnia przyszedł  na świat miot B. Urodziły się 4 kociaki -wszystkie powyżej 100 gram, także zapowiadają się na okazałe brytyjskie kuleczki  :)
Już wkrótce więcej zdjęć.

Hodowla FaBriCat.


 
DWA KOCURKI DO ADOPCJI !!

Moja znajoma z przyczyn losowych nie może już dłużej opiekować się  swoimi kotami  w związku z tym są DWA piękne kocurki do oddania w dobre ręce.
Koty są rodowodowe - z hodowli Jarzębinowe Uroczysko.
Oba kocurki są wykastrowane, cały czas miały kontakt z człowiekiem, są bardzo przymilne.
Najlepiej gdyby zostały zaadoptowane w parze.
Wraz w kotkami koleżanka przekaże nowemu właścicielowi pełną wyprawkę - kuwetę, zabawki, zapas karmy.Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt  bezpośredni -  511148845 - Magdalena
Kotki można obejrzeć i odebrać w Kolbudach k. Gdańska.


Hodowla FaBriCat


 
Nowy miot

 Nasza kotka spędziła Walentynki u boku pięknego kocurka :

GIC Amadeus Duma Gdańska*PL (na zdjęciu)

Ten kocur już krył naszą kotkę przy okazji pierwszego miotu i spisał się idealnie -  zdjęcia naszych "wychowanków" w nowych domach można obejrzeć na stronie.

Po raz kolejny spodziewamy sie kotków mocnej budowy, z piękna sierścią, dużą głową  i błękitnym okiem.

Kocięta urodzą się w połowie kwietnia a do odbioru będą w połowie lipca.
Zachęcamy do zaglądania na stronę i rezerwacji- osobom zainteresowanym prześle informację odrazu jak kotki się urodzą.

Hodowla FaBriCat


 
Wesołych Świąt !

Wszystkim naszym znajomym, gościom odwiedzającym tę stronę,  a w szczególności  posiadaczom Ogonków z naszej Hodowli życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt w rodzinnej atmosferze ( z kotem na kolanach) oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej

Hodowla FaBriCat 
ZAPRASZAMY NA MIKOŁAKJOWY POKAZ DO SZTUMU :)

Zachęcamy wszystkich miłośników kotów do wzięcia udziału w Mikołajkowym Pokazie zorganizowanym przez Cat Club Sopot. Wezmą w nim udział również dwa ostatnie kotki z miotu A. Zapraszamy  !

Hodowla FaBriCat. 
kociaki GOTOWE DO ODBIORU

Została jeszcze czwórka maluszków -  kotka i  trzech chłopaków.  Są już gotowe do odbioru , na dniach przejdą ostatnie szczepienie.  Kotki są mocnej budowy , prawdziwe  brytyjskie kuleczki ! Zachęcamy  do oglądania kotków na żywo. Osobom zainteresowanym więcej zdjęć konkretnego kotka prześlę na mejla.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE "MIOTY"

Hodowla FaBriCat 
Kocięta szukają nowych domków.

Kocięta niebawem skończą  3 miesiące. Są już odrobaczone oraz zaszczepione, załatwiają się do kuwety. Pięknie przybierają na wadze -  największy puchacz waży już  1,2 kg !  Do odbioru będą już w połowie listopada. Zachęcamy do rezerwacji.

Hodowla FaBriCat.


 
Zapraszamy do zakładki MIOTY

Dodaliśmy już fotki całej kociej rodziny : )  Zapraszamy do zakładki MIOTY  - > miot A

Hodowla FaBriCat


 
MAMY KOCIĘTA !!Z wielką przyjemnością pragnę poinformować ze 23 sierpnia  przyszły na świat nasze pierwsze kocięta.  Miot A to az 6 koteczków. Mają super wagi urodzeniowe  - 116 , 107, 105, 105, 103 oraz 90g . Zapraszamy do rezerwacji. W  najbliższym czasie zamieścimy zdjęcia miotu :)

Hodowla FaBriCat


 
Będziemy mieli kocięta !

Drodzy Państwo  około 20 sierpnia spodziewamy się narodzin naszych pierwszych wyczekanych kociąt.  Mamą  jest  Ever Nice Fulfilled Dream*PL natomiast tatusiem piękny kocur Amadeus Duma Gdańska*PL - niebieski point. Mała ma już coraz większy brzuszek :)  Już  dziś zapraszamy do rezerwacji.
Hodowla FaBriCat.


 
Mamy nową stronę!

Od dziś funkcjonuje nasza nowa piękna strona. Zapraszamy do częstych odwiedzin.
Hodowla FaBriCat